איזון חיים – שועה דביר

שמי שועה דביר מטפלת בשיטת איזון חיים, מזמינה אתכן/ם להתנסות ולהכיר טיפול חוויתי ועוצמתי, המאפשר חיי רווחה ובריאות, מימוש והגשמה.

במה מטפלת השיטה?
השיטה טובה לכל מצב בו יש מועקות קשיים וכאבים המפריעים לנו בחיי היום יום ובמימוש היעוד העצמי.

הכלים בהם אני עוסקת, עוקפים את החלק המנטלי ואת דפוסי החשיבה התוקעים אותנו ומתחברים ישירות למהות פנימית אמיתית של המטופלים.

לטיפול אצלי מגיעים אנשים הסובלים מלחץ מתמשך מסיבות שונות המתחיל לשאת אותותיו. אנשים בכל גיל, שלא מצליחים "להתרומם" וסובלים מתחושת תקיעות אמיתית בחייהם. הטיפול תומך גם באנשים הסובלים ממצבים של חוסר פתרון בסוגייה חשובה בחייהם כאשר המצב מתחיל להשפיע פיסית. אנשים שלא מצליחים למצות את הכישורים שלהם באופן מעשי בחייהם. אנשים לא מאושרים, שרוצים לעשות שינוי !


שיטת איזון חיים – Life Alignment מאפשרת זיהוי מהיר ומדויק של מהות הבעיה הפיזית או הרגשית ומחוללת ריפוי עמוק ומהיר, על ידי איזון תדרים ושחרור חסימות אנרגטיות ורגשות.

לגעת ברובד העמוק במינימום מגע ומקסימום תועלת.
הטכניקה המופלאה והחדשנית הזו, שמה לעצמה מטרה לאזן את האדם, לאתר את שורש הבעיה להתיר חסימות הנמצאות ברמת הזיכרון התאי של גופנו, אשר מונעות מהזרימה האנרגטית שלנו לנוע בחופשיות.

שיטת איזון חיים נעזרת בבדיקת שריר ו/או במטוטלת, כדי להתחבר למחשב הביולוגי של הגוף. בדיקת שריר משמשת לזיהוי חסימות אנרגטיות ומעוררי מתחים בכל הרבדים (פיזי, כימי, אנרגטי, רגשי, מנטלי, רוחני).

מוזמנים להתקשר לטלפון 054-7701465 או לכתוב לי לווצאפ.

שועה דביר

קביעת טיפול

בחרי שירות *
בחרי חדר *
הכניסי שם *
הכנסי כתובת אימייל
הכנסי מספר טלפון *
בחרי תאריך ושעה עבור הטיפול *
מחיר:
0.00

הרשמה לעדכונים

לעדכונים על אירועים ושמירה על קשר
עם ״שבע עלמות״ השאירי פרטים: